| iuandfto a întrebat:

Ce jocuri mai sunt de genul ourworld? Nu as vrea downloand. Dau fundita happy

3 răspunsuri:
| ornitoringfsa a răspuns:

Salut ...Pai ca ourworld nu mai sunt decat pentru baieti cum ar fi dregon fable, aventure quest world, si altele dar intra pe site-ul asta http://www.funny-games.biz/main.html sunt jocuri grupate, pentru fete, baieti, masini, si mai sunt si jocuri online si acolo mai da si pentru fete. Sper sa iti placa site-ul. Mie imi place. Dar tu mai joci ourworld?

| ornitoringfsa a răspuns:

As fi vrut fundita tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu