| Mistery98 a întrebat:

Ce jocuri multyplayer mai stiti gen:Metin2, TLBB. Wizard101, etc. fundita! la cel care da mai multe jocuri multyplayer!

Răspuns Câştigător
| WannaBeACookie a răspuns:

Hi ^^~

~>Pai stiu si eu... Oh~

Last Chaos

4Story

Flyff

Twelve Sky 2

Luna Online

Cabal Online

9Dragons

Perfect World

Runes of magic

Fiesta Online

Fantasy Earth Zero

La Tale

World Of Kung Fu

Shaiya

Aika Online

FreeRealms

Jade Dynasty

Kitsu Saga~

~> Ouch.manutza mea.(╥﹏╥) Just kidding ^^ Pai. sper sa iti placa mkar unul.

Chu-Chu 。◕‿◕。

4 răspunsuri:
| AndreiRevine a răspuns:

Aion,4Story,9Dragons,metin2...gasesti mai multe pe jocuri MMORPG lista! fundita te rog!

| leonet09 a răspuns:

Incearca wow e super

| jbthemc a răspuns:

Poate ai auzit de jocul Aion, daca nu, uite aici un link cu cateva lucruri despre acest joc : http://computergames.ro/......aurea.html .
Ce vreau eu sa iti spun? Ca s-a deschis un nou server privat de Aion, care momentan e in beta, suntem putini deocamdata, insa vom fi multi !
Intra pe site-ul http://pulsargames.no-ip.org/aion/ si hai sa ne intalnim pe un joc foarte complex si foarte captivant !
Te astept !
PS: Toti participantii la beta vor beneficia timp de o luna de cont premium !

| bLacKxXanGeL a răspuns:

4 story counter strike