| Gabor_Georgi_2000 a întrebat:

Ce jocuri se pot juca la o aniversare de 14 ani, puteți spune mai detaliat (vă rog)?!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balena albastra laughing

| asdf2kpower a răspuns:

Fifa & Mk XL

| wolfves a răspuns:

Depinde unde o faci, cred ca ar fi super sa mergi la o sala de jocuri intr-un mall sau ceva, poate la bowling sau jocul cu lasere. Daca e vara, ati putea merge la piscina/strand sau poate la un parc de distractii.
Asa in general, daca e la un restaurant poate sau nu stiu, puteti sa va jucati adevar sau provocare sau ceva cu carti de joc (e super cand sunt mai multi!). Altceva nu mai imi vine acum. Distractie placuta!