| gabrielle_1925 a întrebat:

Ce le-ati face oamenilor AROGANTI si inganfati si egoisti carora nu le pasa de cei din jurul lor? (Si care au o parere foarte buna despre ei?)

Răspuns Câştigător
| MarcAnthony a răspuns:

As interactiona cu ei. Sunt sigur ca as avea multe de invatat. Nu neaparat in sens negativ. Nu avem dreptul sa judecam, sa etichetam. Fiecare ne comportam intr-un anumit mod, intr-un anumit context, cu anumite persoane. Si da, unora dintre noi, le ies in evidenta mai mult unele caracteristici fata de altele. Dar hadeti sa nu mai judecam, vad un raspuns mai jos de genul "i-as impusca". Hm...De ce? Incredibil cat de limitati sunt unii. Pentru ei orizontul este mult prea aproape de creier.

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trebuie ignorati sau abordati doar cand nu au aceasta masca.

| valsulnorilor a răspuns:

Trebuiesc ignorati! Ajuta mult!

| victo a răspuns:

Nu toata lumea care are o parere buna despre el insusi este arogant. Dar cred ca nu as da importanta unui astfel de om pentru ca sunt mai important eu.

Răspuns utilizator avertizat
| daniela_9291 a răspuns:

Eu sincer ii ignor...Defapt am avut si eu o prietena de asta si pana la urma i-am zis ca nu mai suport toate fitele ei si daca mai vrea sa imi fie prietena sa se schimbe, dar aceasta a renuntat la priteneia mea.Acum suntem certate de o luna si am de gand sa nu ma mai vobresc cu ea niciodata.Este la fel de egoista, nici un servetel nu a vrut sa imi dea ca sa imi sterg banca unde trebuiia sa stau.
DECI CEL MAI BINE ESTE SA II IGNORAM SA NU SE I-A SI LA NOIhappy

| shadow23 a răspuns:

Ias trata cu indiferenta? thinking

Răspuns utilizator avertizat