| Nairda777 a întrebat:

De ce copiii oamenilor bogati sunt aroganti?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Sunt invatati sa fie lepre!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca parinti lor din hotie au facut avere ca nu prea sunt romanii corecti care au facut ceva sa fim seriosi majoritatea sunt hoti iar copii lor desigur ca ei, hoti de jos pana sus

| RainmakerX a răspuns:

Nu toti sunt asa... doar majoritatea.

Sunt asa pentru ca s-au invatat cu acest "stil". Tatii si mamii le iau mereu tot ce isi doresc *fara exceptie * deci se cred deasupra tuturor.

| Florentina9210 a răspuns:

Pentru ca isi permit sa fie asa. Dupa opinia mea si cei care nu au ''unii'' dau dovada de aroganta si superioritate.

| justanotheruser99 a răspuns:

E in sange laughing Glumesc. Nu toti sunt aroganti. Dar majoritatea au crescut fiind rasfatati si cred ca li se cuvine totul, dar pentru aia sunt persoanele cinice ca mine, sa le aminteasca de unde provin.

| TURB0X a răspuns:

Nu toti sunt.