| Mariuss32 a întrebat:

Ce level, ce iteme imi trebuie la Metin2ro ca sa imi pice si mie fms la arcas brutal/specialist brutal? Funda.

Răspuns Câştigător
| c112233 a răspuns:

17-20 pana la level 30 max pica bine eu am avut 30 cu trucu asta.
Te duci pe insula care sunt cei 2 specialisti, ii bati si schimbi ch si faci la fel mereu ca sa bati in continuu pana bati pe 4 ch deja apar din urma si tot asa siti pica la fms ogramada. In care de rib vezi ca in centru in Valea orcilor bati pe toti pana pica asa am avut rib cu 35 pgm.

1 răspuns:
| VisCoL a răspuns:

Intre lvl 25-30 30-35 mai putin incearca sa nu folosesti magii... poti sa bati si jak-to din aia grasi de lvl 30