| AndreeaG a întrebat:

Ce lucruri interesante(uimitoare) stiti despre Portugalia si Spania?:X...Astept raspunsuri cat de repede posibil!kiss

2 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Este un site. google.ro parca era si are optiunea de searchwinking!

| campanario a răspuns:

Pai despre spania sunt taurii, stii tu aia cu toreadori, si "las fallas" niste figurine facute din carton si sunt adevarate opere de arta! Le instaleaza in mijlocul strazii, si dimensiunile difera ( sunt care ajung si la 10 m ). Se sarbatoresc intre 13-19 martie.In aceasta perioada se pot vizita si in data de 19 martie le da foc :(. Pe mine personal in fiecare an ma surprind cat de frumoase pot sa le faca. http://images.google.es/......tp?/imgres Despre portugalia nu prea stiu nimic dar cauta pe google;)