| mihaii2 a întrebat:

Cine credeti ca castiga in seara asta? Spania sau Portugalia? Eu sper sa castige Portugalia ca de prea multi ani Spania conduce fotbalul mondial..si la echipe de club si la nationale...astept parerile voastrebig grin

4 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

Salut,eu nu stiu ce sa spun dar merg pe Spania, nu tin cu ei eu tin cu Portughezii dar nu prea le vad sansele.Nu va fi un meci frumos asta iti spun sigur, eu astept cu nerabdare Germania-Italia acolo voi vedea fotbal nu voi vedea Tiki-Taka asta cu niste fotbalisti de 2 bani care plimba mingea pe teren.

| CasiBoss2 a răspuns:

Eu cred ca Spania castiga pentru ca are multi fotbalisti destul de buni chiar daca la portugalia joaca C.Ronaldo.

| MariusQwassi a răspuns:

Nu prea cred... Spania va castiga!

| scaletta a răspuns:

Dintre cele 4 echipe pretendente Portugalia are cele mai putine sanse, eu cred ca pentru cupa se vor bate Germania si Spania...dar nu poti spune ce suprize vor fi....ramine de vazut succes!