| SLS a întrebat:

Ce magazine (din Baia Mare) de pantofi stiti? Va rog sa ma ajutati cu cateva denumiri si cam prin ce zona sunt.

Răspuns Câştigător
| LooKaTSkuarydzZ a răspuns:

Poti merge la Gold Plaza linistita si sa incerci mai multe perechi..In fine nu stiu ce stiluri iti plac. Poti sa incerci la Center. Aproape de Center mai este Ionut magazin si de haine si de pantofi * Sunt 2 pe aceeasi strada *. Incearca-le pe amandaoua.Pe strada care duce catre gara, pe care se afla unul dintre Gigi. Sper ca te-am ajutat. Daca vrei detalii mai exacte, spune-mi.