| s0nya a întrebat:

Ce melodie asculti? Ce imi recomanzi si mie sa ascult?

34 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Incearca si Glenn Miller

| kh1ss a răspuns:

Avril - Complicated

| Diva a răspuns:

Pink-I don't believe you

| Diva a răspuns:

Pink-I don't believe you

| Parintele a răspuns:

Necrofagia

| lia a răspuns:

Pink- Sober

| Wtf9000 a răspuns:

Nicolae Guta - Am Fata de Gigolo

| ellai a răspuns:

Depinde ce gen de muzica iti place. mie imi place Linking Park, Paramore, My chemical romance, Simple Plan, Gavin DeGraw.

| Bianca26bb a răspuns:

Cred ca Sonia se referea de acum. Acum ascult Rihanna - Sos. In general ascult... orice melodie care imi place. Nu conteaza genul (sa nu fie manele sau populara)happy

| Bianca26bb a răspuns:

Cred ca te refereai acum. Acum ascult Rihanna-SOS. In general ascult... ceea ce imi place (orice gen in afara de manele si populara)

| anonim a răspuns:

Tacuta
de gheorghe mutu rolling on the floor

prfml
| prfml a răspuns:

www.trilulilu.ro/iulianskol/e74e6dfb60cb10 Aceasta imi place mie cel mai mult. Dai clik pe site si se va deschide pagina, precum probabil sti. Melodia se numeste Chris Spherris - Eros (ploaia, alternativ)

| Cryss a răspuns:

Parazitii - de ziua ta rolling on the floor

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Knowing me, knowing you - ABBA, Wonderful life - Black, Heart of gold - Engelbert Humperdinck, etc...

| CrucifiedCountess a răspuns:

Folk Metal(gen)
cauta pe youtube Eluveitie - The Arcane Dominion

| dyanna a răspuns:

Asta depinde de starea pe care o ai in acel moment.
eu ascult asa:
-cand sunt trista:
~animal X - nisip purtat de vant
~beyonce - halo
~sisu&puya&dima - camin fericit
~DJ aligator - close to you (versiunea clasica)
~mandy moore - cry
~hillary duff - dangerous to know
~hillary duff - fly
~britney spears - i'm not a girl, not yet a women
~mandy moore - it's gonna be love
~cat deluna - love confused
~cat deluna - love me, leave me
~hillary duff - now you know
~mandy moore - only hope
~rachel lampa - if you believe
~danity kane - stay with me (la melodia asta am plans, si acum ma mai ia cu fiori cand o ascult)
~rihanna - unfaithful
~kate alexa - another now
s. a. m. d.

-cand sun fericita:
~aproape toate melodiile lui hillary duff, pentru ca, asa cum am mai spus, imi dau un plus de energie
~miley cyrus (melodia breakout ma face sa ma simt suuper bine, parca imi aminteste cat de frumoasa e viatawinking )
~voltaj
~melodiile de la NFS
~beyonce
~de obicei muzica comerciala

-cand sunt nervoasa:
~parazitii
~puya...si hip-hop in general...

auditie placutawinking

| NoName_9903 a răspuns:

In momentul asta "Stepping stone"- Duffy...imi plac mult versurile....si glasul ei ragusit

| Kyky a răspuns:

Emeric Imre - Nebun de alb --> imediat se termina si urmeaza Acvila - Eu sunt aceea happy

| alexam a răspuns:

Acum este o interpretare a Laurei Stoica la TV. Super voce, super piese, super versuri! Mai incearca: Metallica, Aerosmith, Rollingstone, The Doors, Guano Apes, Guns'n Roses, Green Day, Wet Wet Wet, Bon Jovi, Bob Marley, Tracey Chapman, si din RO: Celelalte Cuvinte, Semnal M, Cargo, Iris, Phoenix, Pasarea Colibri, Sarmalele Reci, Vama, Compact, Alexandru Andries, Maria Radu si sa nu uitam de Ada Milea! big grin plus toti ceilalti ce fac muzica si spectacol bun!

| emilica95 a răspuns:

Acum ascult veritasaga-ce e frica love struck

| FearNoEvil a răspuns:

Trooper - O viata este prea mult

| buburutza a răspuns:

Enrique Iglesias-Ring my bells. Ti-o recomand cu placere daca iti place genul lui.

Răspuns utilizator avertizat
| lady love a răspuns:

Mecena-inca de mici:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohmna Featuring Nurlaila Key of Life (Marlo Remix) TRANCE ~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Depinde ce îți place!
Eu ascult muzică orientală, disco, latino, etc.
Acum ascult pe Julio Iglesiais - Un sentimental.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ascult Avril Lavigne-When you`re gone...azi sunt sad sad Nu stiu ce sa iti recomand...depinde de genul de muzica pe care il asculti...Eu ascult foarte mult hip-hop... Poti sa asculti Sean Paul, mie imi place mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dungeon elite ...brokencyde. dracu ma doare mana frustrated rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alborosie - Still Blazing... si ti-as recomanda cu caldura LMS - Rastafari mi salute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mecena-inca de mici