| petruta a întrebat:

Buna ce melodie asculti acum? funda si inca ceva credeti ca daca eu ascult manele este ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Crunky a răspuns:

Yo Gotti Ft. Lil Wayne- Women Lie, Men Lie asta ascult acum, iar faptul ca tu asculti manele nu e nimic grav, fiecare cu preferintele sale muzicale.

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Kiss fm :D
si da... daca asculti manele e grav!
te transformi in el :
http://farm4.static.flickr.com/3028/2610373570_7ef6f20b5d.jpg?v=0

| tiko333 a răspuns:

N-dubz-best behaviour. Iar daca vrei sa asculti manele nu te opreste nimeni. Fiecare asculta ce muzica il binedispune nu?

| Crisa_7503 a răspuns:

Andra-femeiabatting eyelashes.Nu, logic ca nu, fiecare asculta ce-i place.Cui nu-i convine, pa.=D

| DdDiX a răspuns:

Pai acum nu ascult muzica
si nu este nimic grav in a asculta manele...fiecare persoana cu genul lui de muzica preferat... poate sa spuna lumea ce vrea ea; tie nu trebuie sati pese de ceea ce spun ceilalti:*; P

| al3xby3x a răspuns:

Tokio hotel - ready set go! pai nu e ceva grav asc ce iti place tie fiecare are gusturile lui de ex mie imi place muzic usoara iar tie manelele... fiecare asc ce vrea... si chiar daca asc manele nu te schimba cu nimic, ramai aceeasi pers care ai fost si inainte calmahappyde exemplu sora mea asc decat 2 manele ca ii plac versurile ma rog da poate tie iti plac intr-adevar manele si asc des happy dar asta nu e o problema a da si apropo u ce melodie asculti acum?

| Чернобыль a răspuns:

Urasc manelele.Acum ascult Evanescence.

| cornel2121 a răspuns:

Maneaua ucide minţi lucide

| AlexandrinaAle333 a răspuns:

Roxette- Listen to your heart
Pai daca tie iti plac de ce ar fi ceva grav? Fiecare cu gusturile lui.Mie de exemplu nu imi plac si nu ascult, dar daca merg la un party si sunt care asculta sunt de acord sa fie puse, chiar daca nu ma simt eu bine pe ele.Deci fiecare asculta ce vrea, cum se zice : "Gusturile nu se discuta".

| Victor_4819 a răspuns:

Acum ascult corina 'no slepin' http://www.youtube.com/watch?v=bp5f_YjPzbg despre manele gandeste dupa ce privesti videoclipul.

| decs^^ a răspuns:

Eminem-superman ^^
pai nu e grav, fiecare asculta ce-i placelaughing

| floridanielle a răspuns:

Buna! Kamelia-Dreamin'. dar cum sa fie ceva grav manele ascult is eu de ce sa fie grav cum spunea cineva asculti ce vrei! si inca o melodie ce o ascult mereu : Eli-hei. o zi buna!

| Siiimonaubbex a răspuns:

Rihanna- only girl(in the world) Nuh nu e ceva grav toata lumea asc ce vreawinking

| ємιηєм a răspuns:

Eminem ft. Lil Wayne - No Love

Iar daca tii la reputatia ta, nu mai asculta manelebatting eyelashes