| Ruxy a întrebat:

Ce melodii credeti ca s-ar potrivi la un foc de tabara? Dati-mi si mie cateva idei. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Deci daca asta nu s-ar potrivi..atunci nu stiu ce s-ar potrivi...

http://www.trilulilu.ro/porta_marius/578e328ee05e0b

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Cantati cu totii cercetasi -DuDa-DuDa- facem si noi un foc de tabara -DuDaDuDa De \dancing

| mariobros a răspuns:

Cele cantate la chitara, live!happy

| mariobros a răspuns:

Andrii popa de ex, in general melodiile folk sunt cele mai potrivite, acum depinde si de preferinte:)
http://cpnt.ro/cantece-de-munte-mainmenu-50/alte-cantece-folk-mainmenu-52

| Ruxy explică:

Ma refeream la melodii pe care sa le putem canta noi, bineinteles, acompaniate de chitara. Ms oricum de raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu muzica pop aaa :de disco si de fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...asta caut si eu...
stiu mai mult rock, pop, dance, urban ...si altele wave

| adnanax a răspuns:

Depinde de fiecare...de genul de muzica pe care il preferatii... cea mai buna e o combinatie cate o melodie pentru fiecare si totul e ok