| licurici_3019 a întrebat:

Peste o saptamana va fi ziua prietenei mele, dar nu prea stiu ce sa-i cumpar. Nu o cunosc inca asa de bine, nu suntem de mult imp.
Va rog, dati-mi cateva idei!
Ce credeti ca i s-ar potrivi unei fete de 13 ani? raised eyebrows
Pls ajutor

fundă...

3 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

I-ai putea cumpara ceva din suflet, nu trebuie sa fie ceva scump, ci ceva pe care sa il iei din suflet.

| Madalichka a răspuns:

Ii poti oferi o floare mica si draguta in ghiveci, o carte cu sfaturi pentru fete (sau gen Gossip Girl, daca gasesti) sau ceva de imbracat, cum ar fi o esarfa (ai spus ca nu o cunosti bine, deci probabil nu stii ce masura are) sau chiar o podoaba haioasa, gen brosa sau margele. Sau o combinatie din acesteawinking

| asuL_5813 a răspuns:

Un Iphone 4G big grin