| mgxxtreme13 a întrebat:

Ce mesaj sa-mi pun la casuta vocala?

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

"Daca nu raspund in urmatoarele 30 de secunde ori sunt pe buda, ori nu te-aud, ori n-am chef de tine deci baza! Lasa un mesaj sau impusca'te! " happy

| forever4you a răspuns:

Eu imi puneam cateodata o melodie care-mi placea, dar daca nu, ceva de genu "Buna momentan nu pot vorbi lasa un mesaj si te sun eu inapoi"

Gasesti tukiss

| dididiana a răspuns:

Poti spune numele tau sa
:buna ma numesc...momentan am treaba lasa un mesaj dupa bib.sau ceva de genul

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt un copil chinuit de soarta

| Rawr_2309 a răspuns:

Heeei. Sunt... [numele tau]
Nu pot sa raspund sau nu vreau.
O sa te sun dupa ce termin, binenteles daca vreau. [ Ceva de genu` avea Lola din Nini rolling on the floor ]

Buna. >.<
Te intrebi de ce nu raspund?
Pai nu pot sau nu vreau. smug
Revin`o mai tarziu poate atunci o sa am chefwinking

Heee. Sunt cautat, dar nu pot raspunde.batting eyelashes Revin`o

Plec pe Marte, plec departe, acolo poate poatee...

Sunt... [ porecla, nume]
Lasa un mesaj si iti raspund.

Ai ia iaaii. Am treaba, lasa mesaj.smug

Sper ca iti plac. laughing [ imaginatie]
Pa kiss