| Sorina22 a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre cartile din Cotidianul? Pret, calitate, ceva titluri?

2 răspunsuri:
| imagine a răspuns:

Care carti Cotdianul, alea de pe anticariat? Nu esti destul de explicita in intrebare.Si nu poti intreba despre calitatea unei carti, intrucat parerile sunt impartite sau te refereai la starea cartilor?

| Sorina22 explică:

Scuza-ma... Ma refer la 'Colectiile Cotidianul." de la ed. Univers Presupun ca este ziarul Cotidianul. Nu stiu... Si, in legatura cu calitatea, ma refer la romane in sine. Merita citite?