| christian a întrebat:

Ce muzica ascultati in momentul acesta? Puteti da un link ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Kenny G, super muzica!

17 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

I can only imagine-Mercy me http://www.youtube.com/watch?v=0xwzItqYmII

eileen
| eileen a răspuns:

Ascult un album, absolut modern worship, f fainwinking

| Bianca26bb a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=71ICco_C2GQ
Poate e veche melodia, dar imi place mult refrenul :x

| hashe86 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2poBAJ6MPdA&feature=related
chris daughtry imi place mult, il ascult cand vreau sa ma relaxez, sa ma simt bine, sau sa mi plang de mila, merge oricand, cel putin in cazul meu.

| Paula a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MkFb4aqB3s4&feature=channel_page
azi mis mai dramatica :)) Lucian Dragan - As da toate zilele 8->

| alexam a răspuns:

Nu ascult acum, dar cauta Tracey Chapman. Acum face reclama la Nazareth la TV si imi plac...

| astrolutza a răspuns:

Link cu muzica ascultata de mine www.di.fm minunat site...cu muzica pentru toate si pentru toti. Enjoy;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

James Morrison ft. Nelly Furtado-Broken Strings
http://www.youtube.com/watch?v=IrZcB-9i7I0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult in momentul de fata, dar caut melodia,:mi-asi da zilele..., cantat de lucian dragan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...imi place mult Daughtry-over you... e trista si ma relaxeaza