| storyofher a întrebat:

Ce muzica de fundal merge la o petrecere de botez? Ca sa

9 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Iti recomand o melodie superba isn't she lovely de Stevie Wonder, daca este fetitawinking

| borsec a răspuns:

Muzica ambientala

| selef a răspuns:

Sirenele:politiei salvarii si pompierilor

| mariusres a răspuns:

Marilyn Manson - "Antichrist Superstar" ar fi o alegere excelenta

| AvramMario a răspuns (pentru mariusres):

Esti bolnav cumetre

| cely a răspuns:

DEPINDE DE INVITATI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva cu gangurit de bebelusi :-) ciripit de pasarele :-) concert de muzica de Bach dar in fundal cat mai incet posibil in asa fel ca invitatii sa se poata intelege intre ei si sa nu sperie bebele cu un volum prea tare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica lenta, muzica pentru copii, nu muzica de petrecere.Alta e sa te bucuri ca ti-a venit pe lume un ingeras si alta e sa te bucuri pentru ca e sarbatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de invitati, de factura petrecerii, e o petrecere gen nunta sau una mai restransa, in familie?
Trebuie sa ne dai mai multe detalii ca sa te putem ajutawinking