| aicha_4910 a întrebat:

Ce nationalitate este Lauri Ylönen (the rasmus) si ce limba vorbeste?
care este limba lui originala?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

E finlandez.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E finlandez si vb finlandeza lol

| SabbyNightShadow a răspuns:

Daca esti o fata careia ii place stilul gothic, mai rebela, iubesti muzica celor de la the rasmus esti ca mine si daca da imi poti da id-ul tau si iti pot da vreo 25 de melodii the rasmus, daca vrei si iti spun cele mai noi nautati despre ei ca am citit biografia lor
de mult si iubesc(nu in sensul ca sunt indragostita de ei, ci in celalat sens) trupa asta ca e cea mai tare.Astept raspunsul tau.

| Mishel a răspuns:

Hey! eu as vrea sa te ajut dar dc nu scrii pe google Lauri Ylönen-biografie si iti da tot anul nasterii locul nasterii varsta, filme, muzica, etc etc etc iti da tot, dar eu zic ca japoneza dupa cum se aude nuemel happymult scc