| Adina a întrebat:

Ce nota ii acordati melodiei "Friday" a Rebeccai Black?laughing

Răspuns Câştigător
| liiifeiispiiink a răspuns:

Inceputul promite multe...dar nu are nici un pic de voceeelaughingcred ca nu poti sa dai o nota unei astfel de "melodii"laughing are mai multe, mult mai multe dislike decat likelaughing pacat de ea ca s-a facut de ras ca arata binisorbig grin

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

| Adina explică:

Stiu ca`i varza melodiarolling on the floor Vroiam sa vad si eu ce parere au altilaughing Se pare ca unora le place:->

| filipm2001 a răspuns:

Vrei sa stii de ce a ajuns celebra melodia? Tocmai pentru ca e o porcarie, si lumea se amuza pe toate forumurile, pe Facebook si asa mai departe facand misto de ea. Si de fapt au distribuit-o peste tot pana a devenit virala. Eu zic sa nu mai dam atentie lucrurilor care nu merita. Ca le facem sa para prea importante.
P.S. Daca ar fi sa-i dau o nota, ar fi mult sub zero, deci...
Succeswinking

| darielle a răspuns:

Super.10+

| liiifeiispiiink a răspuns:

Inceputul promite multe...dar nu are nici un pic de voceeelaughingcred ca nu poti sa dai o nota unei astfel de "melodii"laughing

| Moonster a răspuns:

Mia imi place e asa amuzanta melodie 9

| anutza97 a răspuns:

-9000000000000000000000...daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-0.00000001 laughing)
nici atat nu merita