| ALEXANDRA a întrebat:

Ce nume pot si imi pun la facebook? Ma cheama Alexandra. Nu am al doilea nume. Si imi este rusine cu numele meu de familie. Nu am nevoie de nume de pitipoance sau nume de hi5. Ceva simplu legat de numele meu. Mersii.

8 răspunsuri:
| DubstepQueen a răspuns:

Alexandra Si Atat
Alexandra Băă
Ale Alexandra
Ale Xandra
Alexandra Și Punct (asta l-am vazut azi tongue )
Baftawinking!

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Poti sa iti pui alexa alexanda, alexutza frumisika, depinde ce iti place, sper ca te-am ajutat

| Melymonade a răspuns:

Pune Alexandra și un nume care îți place : Alexandra Maria
Alexandra Sofia

| anaa5 a răspuns:

Alle Alexandra
Alex Andra
succes! fundita?

| Cupcake69 a răspuns:

Alexandra Alex
Alexandra Băă
Alexandra Hih
Sau ce iti place tie.happy

| Alessssia a răspuns:

Ale Xandra.

| NimicImposibil a răspuns:

Iti poti pune numele alexu, alexandra ali, alina daca vrei ..cum ti se pare pe placul tau

| dilayla0 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine cu numele tau de familie. Daca iti vei pune numele si prenumele va fi mult mai usor altor persoane sa dea de tine dar poti incerca si numele tau ''alexandra'' si ziua nasterii sau anul sau alexandra ale, alexa alexandra

Întrebări recente