| pinkflower a întrebat:

Ce nume sa imi pun la un album de pe facebook in care voi pune poze de la revelion, cu zapada si de iarna?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna:
Winter Festival, Funny Winter,Magic Flakes(fulgi magici), A Winter Breeze, Angel Snow(zapada ingerasilor), Flakes Raining!(ploua cu fulgi), nu mai stiu:*, sper ca iti placlove struck
Pa Pa!

11 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

The White Vacation.

| ღClauuღ a răspuns:

Pai daca ai numai poze facute iarna ii poti pune pur si simplu numele Iarnaalove struck dar daca nu sunt numai iar ai putea sa ii pui numele Special Moments.

| vali1985 a răspuns:

Snow.

| hunterpainting a răspuns:

Iarna 2011-2012

| davidtm a răspuns:

Revelion 2012

| SwwaggBabee a răspuns:

Santa girl is coming...to town

| BuBu_3625 a răspuns:

Eu i-as pune` ''Love:X' sau ceva de genu "Inceput` de 2012''. sper sa-ti placa`. fundita:*?

| Dropsyyy a răspuns:

Winter:XFrumusetea Iernii:X Anotimpul Miracolelor:X

| kkkira a răspuns:

Geva de genu "funny winter" sau "funny" simplu sau "Revelion de gasca " alege kiss

| punkk20 a răspuns:

Pai de revelion 2012 big grin

| julia_6490 a răspuns:

Iarna,2011-2012,revelionul sau orice nume te inspira pe tine. Funda?!

Întrebări recente