| NumeNou a întrebat:

cum se poate pune poze pe facebook intr-un album?( sunt noua pe facebook)

Răspuns Câştigător
| Cristi972013 a răspuns:

Intri in albumu respectiv si vezi k sus in dreapta scrie incarca poze dai click cauti unde le ai in pc dai ok si gta happy

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Daca vrei sa adaugi poze cand le incarci o sa.ti apara acolo creare album, daca vrei sa adaugi la un album deja facut dai pe album si dai la adugare poze scrie in dreapta trebuie sa vezi, scuze ca nu.ti dau mai multe indicatii dam am net.ul f.prost si trebuie sa stau o gramada pana se incarca de aceea nu intru pe facebook sa vad exact ceea ce scrie.O seara frumoasa!happy

| cammm a răspuns:

Dai la tine pe otografii, apoi iti apare un album si dai pe el, si sus vezi scris in paranteza ( Albume), dai acolo si o sa iti apara in dreapta sus Creeaza album.

cu placerehappy