| Punkyy a întrebat:

Ce nume va place mai mult dintre : Robert, Andrei, Alex, Remus, Bogdan si Lucian? :Xhee hee

14 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Alex imi place foarte mult. happy

| ardillabicolor a răspuns:

Alex love struck si Andrei

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Robert si bogdan.si david.dar nu zic asta pentru ca e numele meu.pe mine ma cheama paul (este un nume sec laughing ) il urasc :pe

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Andrei & Alex.

| mishalovesyou a răspuns:

Alex si bogdan:d

| WarriorOfBlack a răspuns:

Alex si Lucian

| euu_7334 a răspuns:

Alex & Robert

| traxter a răspuns:

Alexwinking

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Robert

| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

Bogdan:X

| Bubulinaazz a răspuns:

Andrei, Alex si Lucian.

| Ana_6759 a răspuns:

Andrei,Remus si Lucian. Celelate sunt scarboase.Scuze daca cumva am jignit pe cineva.

| RockStarner a răspuns:

Robert pentru ca e numele meu si Alex imi mai place. big grin

| diana1411 a răspuns:

Alex si bogdan si remus ii ok. lucian nicidecum. robert ii f gay.