| Bebe_5205 a întrebat:

Ce nume va place Robert Ionut Marcel Catalin sau Mihai?

Răspuns Câştigător
| Th3D3sT1yH0p3CyRuSsS a răspuns:

Eu zic ca cel mai frumos este Marcel pentru ca am cunoscut cel mai frumos baiat si il chema Marcel dar, nu conteaza ca este frumos conteaza ca acel nume este frumos si daca nu iti place ti-e nu trebuie sa te iei dupa altii.
Eu spun sa alegi ce doresti dar ceea ce conteaza pentru tine este ceea ce simti nu ceea ce iti zic altii.
Eu in locul tau m-as gandii bine si dupa as lua o decizie.
Si crede-ma eu nu am baza in ceilalty pot sa minta sau sa isi bata joc de tine asa ca este f bine daca alegi tu.

Bafta!

24 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cătălin. Restul nu îmi plac. Baftă!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mihai
fundabig grin?

| εїз a răspuns:

Mihai, eu cred că cel mai frumos nume este Mihai, nu că m-ar chema pe mine aşa...

| Jadis a răspuns:

Ionut si Mihai

| Evaa a răspuns:

Robert :X

| rosto a răspuns:

Mihai happy

| marya a răspuns:

Robert e mai cool!tongue

| Elle a răspuns:

Catalin :X

| blue95 a răspuns:

Robert si catalinlove struck

| Libelle a răspuns:

Robert si ionut, dar mai mult robert

| Alex0194 a răspuns:

Mie Mihai si Alexandru sau incearca si George

| smaranditza a răspuns:

1.catalin
2.marcel
3. mihai
4.ionutz
.
50.robert

| Rallucadela a răspuns:

Ionut; Mihaibig grin. mi se par cele mai potrivite nume pentru baietii la locul lor...cu numele asta eu numai genul acesta cunoscbig grin

| Reew a răspuns:

Unul singur sau cate vrem? Daca ar fi unul singur mi-ar place Robert, iar daca ar fi cate vrem mi-ar place Robert, Mihai, Ionut si Catalin big grin.

| LostInDreams a răspuns:

Pei imi place Robert si... spun Mihai ca mi se pare ca te cheama pe tine Ionuttongue. Dar pe bune Ionut si Roberthappy

| SimonaMrr a răspuns:

Dintre asteathinking
Catalin e cel mai dragut
si ar mai fi si Robert
restul' sunt cam comunewinking

| BubuLina999 a răspuns:

Catalin imi place mult si un plus poti sa il alinti **cata**

| Pitica :X a răspuns:

Robert love struck Catalin happy si Mihai happy

| Logout a răspuns:

Ionut happy dar si Mihai e frumos happy

| lollopop a răspuns:

Robert si Ionutz.:winking

| denisa20 a răspuns:

Catalin si Mihai.

| ▬►LollipOp◄▬ a răspuns:

Catalin si Ionut love struck

| Reverse a răspuns:

Catalin:Xsi mihai:X

| deNisu a răspuns:

Mihai, robert etc... :*