| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre cărțile Rodicăi Ojog-Brașoveanu? happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mie mi-au placut foarte mult, cred ca este cea mai buna scriitoare de literatura politista din Romania si chiar la nivelul unor foarte buni scriitori straini. Cui ii place genul pierde mult daca nu citeste romanele ei. Numai bine!

mira
| mira a răspuns:

Ele reprezinta bine specia romanului politist, dar nu formeaza o literatura de raftul1.

| alle_1861 a răspuns:

Sunt foarte frumoase, in special cele cu Melania love struck