| xDeeDee8D a întrebat:

Ce parere aveti de bella thorne(funda raspunsul care imi place)

Răspuns Câştigător
| MyKandreea98 a răspuns:

Buna! mie mi se pare o fata de gasca si foarte simpatica.la anii pe care ii are este foarte draguta, chiar si prietena ei din serial.imi place mult cum canta si cum se imbrak...big grin:Xlove struck:X

7 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Pai e draguta si frumoasa, danseaza bine dar mie imi placea mai mult in ''Forget me not''

| Lavy a răspuns:

O parere buna deoarece danseaza bine, e frumoasa, joaca in multe filme si este hazlie in filmul Shake it up ...Bafta!

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Mi se pare foarte amuzanta și draguță, deoarece ma uit la interviuri cu ea și nu pare sa fie genul de fata fitoasa sau îngâmfată

| CristinasiVlad a răspuns:

Buna!
pai 1. mi se pare draguta
2.sa sti ca in realitate nu este asa ca in Shake it up
3. buna actrita
4. buna cantareata
5. buna dansatoare
6.de treaba

papa :*

| SmileFreedom a răspuns:

Sincer mie nu prea imi place. Danseaza bine, nu e fitoasa si e amuzanta dar are ceva care mie nu imi place.Nu pot spune de ce nu o simpatizez, e ceva in felul ei de a fi.

| EmmA_8743 a răspuns:

Salut!
1.Draguta
2.Desteapta
3.Frumoasa
4.Buna actrita
5. Buna cantareata
6. Buna dansatoare.

Imi place extrem de mult.

| Alex143XManson a răspuns:

Pai este foarte frumoasa si o plac de foarte mult timp este amuzanta draguta, finuta si imi place foarte mult stilul ei de a se imbraca :X:X:XX:X