| mimpyan a întrebat:

Ce parere aveti de http://mimpyan.blogspot.com? Funda celui mai sincer si inteligent raspuns!

7 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Dupa mine este ok.Este adevarat ca mai trebuie lucrat la el, dar in general este ok. Bravo!

| AmandytaErhan a răspuns:

Vrei sincer? ok cred ca denumirea nu se potriveste cu temele si vedeourile pe care le-ai pus si ca scrierea alb pe negru un pic incurca ochilor(pentru citire) videourile sunt cele mai esentiale iar oamenilor le place mult mai mult sa le vizioneze pe youtube asa ca te sfatui mai putine video si din cele mai rare poti sa pui video personale iar chestia aia de alaturi(banda sura) incurca tare. nu te supara tu ai vrut sincer

| Shawty a răspuns:

Blog-ul este oq
imi place ca ai pus si un top acolo
reclamele ocupa mult spatiu eu zic sa mai gasesti un lucruinteresant pentru a inlocui acele reclame cum ar fi ceva despre vedetele Disney(sunt foarte cautate) sau Justin Bieber (cel mai Hot subiect de discutie pentru fete) si Ke$ha ar fi o alegere buna multa lume o simpatizeaza.Succes in continuare. Funda?

| filiblox a răspuns:

Prae multe reclame de la Google.ro, caut un design mai bun si va fi ok happy

| FFAP a răspuns:

E complex, si interesantbatting eyelashes.
Interfata blogului este la fel de serioasa, fara sketchuri de clasa a 11-a. Congratulations & Good Luck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain blogul, doar fundalul negru nu. mi place si cred ca si la alti, eu nu am blog dar imi place mult acesta http://www.panalu.net/, poti sa-l vezi si tu pentru ati face o idee

| Maryan25 a răspuns:

Macar te-ai chinuit sa scrii ceva acolo si sa pui videourile organizate. Sunt curios cate vizite ai, pentru ca nimeni nu o sa ramana pe site mult timp, in primul rand pentru ca designul deranjeaza ochiul, iar filmuletele nu cred ca sta nimeni pe blogul tau sa le vada, toti le vad pe youtube, direct. Oricum ai muncit ceva la el asa ca te felicit, si iti dau un sfat, daca vrei sa ai cati mai multi vizitatori, cumpara-ti un domeniu. ro pentru ca nu sta nimeni sa scrie in bara de adresa ditamai denumirea aia lunga cu multe puncte s. a. m. d.

Întrebări recente