| Gipsy a întrebat:

Ce parere aveti de Miley Cyrus?

Daca aveti o parere buna nu mai comentati.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmm... i-a sa vad eu ce parere amwinking
Un lucru e foarte clarwinking : E o mare tampita straight faceParerea meahappy Imi cer scuze fanilor dar asta e purul adevar
A cantat si ea acolo 2-3 versuri si vai doamne ce vedeta e earolling on the floorlaughing
Acum le vezi pe fetitele astea de 10-12 ani laughingCum incearca sa o imite pe Miley chatterboxCare isi cumpara tot felul de lucruri cu ealaughing Ma mir ca nu au aparut si tigari pe care sa scrie Miley rolling on the floor

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

N-as putea spune ca am o parere buna cum nici una rea. Are aspecte pozitive cat si negative. Probabil cei care o ataca sunt invidiosi sau sunt oameni care au alte preocupari si asculta alt gen de muzica. Eu nu sunt fan inrait dar nu consider ca trebuie atacata asa. Ura asta fata de ea e de fapt frustrare prin faptul ca unii au ca favoriti astfel de tineri dar nu stiu cine a fost un Dan Spataru sau un Gheorghe Dinica. Aici e problema, in faptul ca tinerii nu prea au suficienta cultura si e frustrant pentru adulti faptul ca ei se impotmolesc in copilarii.

| viatadecacatt a răspuns:

Aolo ce viata grea, cand o sa mai scapam de intrebarile de genul hana cracana

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mda până acum au fost întrebari"Cui îi place Miley Cyrus?"...acum urmează noul val de întrebări"Cui nu'i place Miley Cyrus?" rolling eyes

| Puiutz a răspuns:

Ooo Doamne deja intrebarea asta a fost de suteeee de ori pusastraight face.
Pierdem timpul cu asemenea prostiioh go on.

| ing. a răspuns:

Buna.NU am nici pe departe o parere buna.Este o fitoasa, are atatea aere de vedeta, ca te aduce pe culmile disperarii.
Cum o poate cineva numi pe Miley "cea mai buna cantareata"? Sau cea "mai mare vedeta"? Oare acesti copii care o ridica in slavi, au uitat de adevarata muzica, de cantaretii -legenda(ca sa ii numesc asa), de cei care au pus bazele muzicii, si care sunt ascultati de foarte multe generatii? Cum o poate cineva considera pe Miley, care a avut cateva melodii, mai presusu de gigantii muzicii? Asta ma ingrozeste.
In plus, melodiile ei sunt plictisitoare, si nu ma atrag cu nimic.Serialul Hannah Montana este aiurea, si ma face sa schimb postul cand il vad. Prea multe maimutareli, strambaturi...care sincer nu isi au rostul.Era mai demult o intrebare pe TPU : "La moartea cui o sa se faca atata tam-tam ca a moartea lui Michael Jackson?" si cateva raspunsuri "la miley cyrus desigur". Am ramas masca.Cat va mai rezista Miley cu porcariile alea pe piata muzicala(probabil 1 an, 2, daca o sa o mai bage cineva in seama). Pana va ajunge Miley "marea vedeta" care pretinde ca este, mai e o cale lunga de strabatut, cale pe care sincer nu cred ca o va parcurge niciodata.
E falsa si banala.Acum, imi cer scuze pentru fanii ei, dar asta e parerea mea sincera.
Toate cele bune :*

| daddy a răspuns:

Cine-i miley cyrus? thinking
nu pe bune acu thinking

| bnj a răspuns:

@dead.and.gone: laughing)))))))) tare asta

| emy_8408 a răspuns:

Stiu doar ca a invadat planeta...Mai bine baga Sailor Moonhee hee

| Clauditza a răspuns:

O idioata cum spunea si paul27 just in biberon versiune feminina.

| Elena_9796 a răspuns:

Mie imi placetongue

| ChibiRose a răspuns:

Mie Imi Place.NU pricep ne ceri parerea daca oplacemsau nu dar daca o placemsa nu mai spunem=> ca trebuie saspunem prost despre ea... E ciudat sa cerioparere doar daca e cum vrei...

| Mădălina_2296 a răspuns:

Aceasta Miley Cyrus... zis si Hannah Montana angry ca daca mai aud numele asta odata ma dau cu capu de toti peretii.
PAi ce sa zic. o pustoaica.care a innebunit toti copii. ahh urasc acest "VAL" cu Hannah Montana lor angryangry

| Mădălina_2296 a răspuns:

@mumoasa, ce tigarihappy varamea m-a tampit cand vine la min si se holbeaza la desene.laughing si i-a luat maicasa chitara de aia cu microfon.si puii meilaughing) imi canta mie in cap angry

Mare tampenie si cu Miley asta

| troy a răspuns:

E frumoasa si canta bine dar nu ma misca asa tare dar canta acceptabil sa zicem.

| TutiQ a răspuns:

Pai atunci de ce nu iti exprimi tu parerea direct? Sincer, suna mai frumos daca te adresai celor care nu au o opinie pozitiva despre ea, decat sa le spui celorlalti sa nu comenteze. In fine, nu asta discutam.
Nu am nicio parere despre ea, imi e indiferenta. E doar o pustoaica care a avut norocul de a avea un tata cu diferite cunostinte. O fi si talentata, nu zic nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Miley Cyrus e cea mai tare! Si muzica ei e BETON! Si cineva a scris ca e pentru. fetite cu varsta cuprinsa intre 10 si 12 ani. Ei bine eu am 18 si o ador! Aaaa! Si Daddy ai spus ca nu stii cine e Miley, ei bine stii pentru ca ai intrat pe un site despre Miley!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley chirus este o cantareata foarte priceputa si creativa.imi doresc sa am stilul ei vocea ei. eu una o plac foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de treaba miley cyrus si as vrea sa fiu in locul ei e tare e cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere aproape bunicica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bahh am facut poze cu eea! am vazut-o ii super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E desteapta si talentata pur si simplu mumoasa esti invidioasa pe ea si faci tot felul de birfe (esti BABORNITA)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place de Miley Cyrus e o fata talentata

| alexa1599 a răspuns:

Miley Cyrus e o fata foarte naspa, toti zic ca e o super celebritate dar nu este decat o adolescenta rasfatata cu fite de diva.Miley Cyrus sus, Miley Cyrus jos, ce sa zic, foarte aiurea.

| mileycyrus44 a răspuns:

E ceea mai tare fata e o super fata e desteapta e frumoasa.si tu ne ai intrebat ce parere avem si vad ca tu nu ne lasi vrei numai cum vrei tu asta nu-i intrebare sa raspundem cum vrei tu? nu-i corect si da e ceea mai tare fata miley cyrus canta la orce voce chitara pian ec ec e o fata super talentata sus cu ea