| MulteLucruriFaraRaspuns a întrebat:

Ce parere aveti de [TPU]? Mie mi se pare super[:X][on the phone

Răspuns Câştigător
| danaalexa a răspuns:

I klumea pentru ca poti sa intrebi orice fara a parea trogloditlaughingsi mai ales fara a sti cineva cine esti! deci super!

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Un site extrem de frumos si bine gandit dar si util.Ai ocazia aici sa ajuti oameni dar si sa-ti gasesti raspunsurile la intrebarila tale dar nu in ultimul rand sa comunici si sa-ti faci prieteni. E un site super.

| Razvan a răspuns:

Este, estebatting eyelashes
Afli opini diferite de ale tale, iti largesti universul de cunostinte, ajuti si din cand in cand razi cu lacrimihee hee

| Vizitiul a răspuns:

Un site educativ, asta in mare parte. Folositor daca stii ceea ce trebuie sa "culegi" si ce sa tratezi cu indiferenta!

| Elena1234456 a răspuns:

Un site foarte bun si folositor happy sa nu mai zic de comunitate love struck.

| Ea12345 a răspuns:

Pot spune ca e un site care creeaza dependeta laughing
Ai prilejul de a fi ajutat si a ajuta... Mie imi place big grin

| waXonwaXoff a răspuns:

Cool, merita toata atentia.

| Alex_7297 a răspuns:

O necesitate de foarte multe ori. Exceptând câteva persoane care nu prea au ce căuta pe aici, e plin de oameni cu intentii bune.Mai apar unele conflicte, dar se rezolvă repede...

| monyk a răspuns:

BUna, din august am cont pe acest site si pot spune ca imi place foarte mult si am intrat foarte des, imi face placere sa intru pe acest site, mi se pare superhappy, mereu cand am avut nevoie de un sfat bun l-am primit si eu daca am putut sa ajut pe cineva cu un sfat, o parere, o fac cu placere, sper sa fiu de folos pe aici si aproape in fiecare zi am intrat pe TPU, doar cand chiar nu am putut, doar atunci nu intram.

| adi4ever a răspuns:

Mi se pare un site in care imi pot pierde timpu ca sa nu ma mai plictisesc

| Adelinesmile a răspuns:

Este chiar tare :X

| Minty a răspuns:

Un site foarte tare!

| laura64 a răspuns:

Si eu il consider util.

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Este super taree love strucklove struck

ca alfel nu as mai sta laughing

| (0$t!n@ a răspuns:

Da ai dreptate este un site ffff interesant si poti sa te si documentezi si sa te amuzi...cine la facut s-a gandit ca unii oameni nu preau au ce face sau se plictisesc au fost niste oameni DESTEPTI dupa parerea mea si cum au facut si aranjat bravo lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-se pare folositor, util. Imi place si comunitatea... :-D

| dekku a răspuns:

Ao dreptare pinklove e super big grin