| pinkflower a întrebat:

Ce parere aveti de Yves Rocher? Mie mi se pare ca au niste oferte si niste surprize super.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi plac produsele tare mult

| ninaelenadobrev a răspuns:

Mama e reprezentant asa ca am multe cosmetice si sampoane de acolo, crede-ma sunt foarte bune si fiecare produs in parte este in jur de 96% bio

| JulyStorm a răspuns:

Sampoanele si balsamurile sunt incredibil de proaste. Subiectiv vorbind, n-am mai folosit ceva atat de prost niciodata; nici macar in copilarie, cand ma spalam cu sampon de urzica.

Cremele sunt ok, dar in banii astia gasesti si mult mai bune.

Rimelurile sunt chiar f f faine dar, din nou, f scumpe.

Parfumurile sunt singurele care isi merita banii, in opinia mea.

Baza de machiaj e buna, la fel si pudra compacta, dar creionul pentru contur se insira mai rau ca alea pe care le gasesti la un leu in piata.

| LoveForYou000 a răspuns:

Sampoanele sunt geniale, la fel si parfumurile ti-as recomanda sa nu incerci cremeledeoarece nu au un efect foarte genial dar in rest totul este ok!
Funda?