| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta pagina? https://www.facebook.com/Alecsanda1010?ref=hl Ce iar mai trebui? O poveste? Daca da dati-mi ideii de titlu... funda

Răspuns Câştigător
| SorinaFelina a răspuns:

E o pagina frumoasa. daca ar trebui. o prezentare gen: Crazy people -Comunitatea noastra! Be crazy For Fun1! in rest ati putea da putina reclama pe mess sau sa dati share si like/coment subscribe =3

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu, nu am reusit sa trec mai departe de poza de la avatar happy