| cstbk a întrebat:

Ce parere aveti despre alcool, tutun si cafea?

http://sergiulik216.blogspot.com/2010/12/despre-alcool-t utun-cafea.html

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu prea buna dar din pacate la adresa la care ne-ai trimis sunt si informatii despre red bull si halloween care nu fac decit rau oricarei informatii adevarate careia ai vrea sa-i faci publicitate. alcoolul tutunul si cafeaua sunt droguri, si destul de periculoase, dar red bull nu e "mortala" (nu mai mult decit cafeaua) iar Halloween nu e o sarbatoare satanista. din pacate astfel de informatii fac rau articolului principal de pe acel blog, cel cu dependenta de calculator si internet, care e un tip de drog foarte subestimat.

| GoguStrigoi a răspuns:

Evident sa o parere proasta

| Nirvana a răspuns:

M-au scapat din multe. Bineinteles ca tot ce e prea mult strica, dauneaza. Daca unii nu stiu sa puna stop e strict problema lor. Cafeaua luata in cantitati moderate este foarte buna pentru sanatate. Chiar recomandata. Un pahar de vin, si el la fel. Iar tutunul ma relaxeaza. Am o parere buna despre tutun alcool si cafea. O parere proasta o am in legatura cu oamenii care fac exces de ele.