| MysticWayz a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu? Puteti sa`mi mai dati niste idei, ce-as mai putea pune pe el?
http://storieswithnosense.blogspot.com/
Dau fundita!;)

Răspuns Câştigător
| anonima15 a răspuns:

Dar sti nu inteleg un lucrubig grin
Intr-o zi, eu si prietenele mele : Larisa si Sara ne plimbam prin oras. Plictisitor...
Si nu stiu cum veni vorba, Larisa a inceput sa ne povesteasca despre case bantuite. Apoi toate am vrut sa mergem la o casa care se presupunea a fi bantuita...Cand am ajuns acolo, Laura a zis ca vrea sa plecam. WTF? De abia am ajuns.
nu era larisa si sara? de unde a aparut laura?big grin

8 răspunsuri:
| MysticWayz explică:

@anonima 15, mersi ca mi-ai zis de Larisa, Laura si Sara. La-m editat. nu-mi dadusem seama.

| wizopo a răspuns:

Nu mai pune o zi de neinteles de n ori. pune si tu ceva mai interesant

| anonima15 a răspuns:

Deci il ador. :X
imi place tot ce scrie in el si ai niste idei superbe pe buneblushing

| anonima15 a răspuns:

Si sori pentru "big grin" dupa aia am vaz ca nu-l suportirolling on the floor

| anonima15 a răspuns:

Nu ai pentru ce:*

| anonima15 a răspuns:

Apropo cristi dk nu ai inteles era o zi de neinteles de n ori pentru ca era continuareawinking

| Iubiticatahh a răspuns:

E super:X imi plac ideile tale! deci chiar e super povestea!:X

| Kira_1201 a răspuns:

Ai putea pune si "POVESTI" mai vesele.
Ar fi mai OK.