| AndreeaG a întrebat:

Ce parere aveti despre "Cel mai puternic copil din lume"? Mie mi se pare ca e o treaba buna ca este antrenat, dar tot odata, pur si simplu imi este mila la ce "chinuri este supus". Adica, totusi are 5 ani. Mie mi se pare ca tatal lui se cam foloseste de el pentru bani:-w... Voi?:)

http://www.antena3.ro/......83464.html

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E un baiatel absolut minunat.Are niste ochisori atat de expresivilove struck
Sincer, mereu am admirat oamenii care au stiut de la inceput ce vor si il admir de micutul campion si ii urez succes in continuare

| waXonwaXoff a răspuns:

Asta e un fel de maltrataj, un copil ar trebui sa se joace, nu sa faca bani pentru. tasu, ci tasu pentru. el.
Totusi, partea buna e ca se poate lauda ca la 5 anisori il intretine pe tasu!

| Alphawolf a răspuns:

Cred ca este cam crud sa se foloseasca de un copil asa de mic ca sa-si satisfaca propriile "ciudatenii". Nu price cum mama copilului este de acord...

| andreii2 a răspuns:

L-am vazut la Happy Hour in dupa amiaza asta.
Mi se parea ca e un caine dresat. Taicasu ii spunea fa asa, fa asa.
Nici nu zambeasad
Mai bine sa fie copilul mai slabut, sa se dezvolte treptat.Chiar daca face doar gimnastica oricum mi se pare ca il cam chinuie. Mi`e mila.sad

| sweetale12 a răspuns:

Eu nu cred asta happy... bravo lui! big grin

| BiaJ a răspuns:

Wow ce putere pe copilul asta:X

| georgianaelena12 a răspuns:

Nu cred ca e bine ce face va dati seama ca el nu o sa mai cresca si au spus medicii ca s-ar putea sa moara repede.Si eu l-am vazut azi la pro tv si chiar nu mi s-a paruit fericit deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marile gimnaste si sportivii de performanta incep chiar de mai devreme.