| alisalisa a întrebat:

Ce parere aveti despre Giuliano Stroe?

2 răspunsuri:
| DraIneR a răspuns:

Cine?

| xLove a răspuns:

Pai, despre copil am o parere buna, deoarece pare ambitios, ceea ce e bine.
Despre tatal lui... Nu se poate descrie acest om in cuvinte! Cum sa ii faci asa ceva copilului tau?! I-a distrus copilaria!
Corpul lui e ca si o floare. Ea creste in inaltime, pana ce i se rup niste mugurasii. Cand ei se rup, floarea creste in latime, fara a mai creste si in inaltime. Ei bine, la acest copil, acei ''mugurasi'' i-au fost prea repede rupti acei mugurasi. Acum e mic, si face ceea ce i se spune, insa cand va creste si va gandi matur, isi va da seama ce jeg de om a fost tatal lui cu el! Aceasta a fost doar o ''ambitie'' proasta a tatalui lui Giuliano, probabil din cauza sitatiei financiare, dar cum sa traiesti din banii facuti de copilul tau MINOR? E chiar culmea. Omul intrece limita nesimtirii cu mult! Un copil se face pentru a avea un mostenitor, pentru a-ti aduce armonia si fericirea in familie (mai ales asta), nu pentru a face bani grei pentru el! E ca si cum si-ar vinde copilul... Tatal lui, nu om jalnic, gretos si dement!

Numai bine!