| lorrena97 a întrebat:

Ce parere aveti despre cuplul Nina Dobrev si Ian Somerhalder din The vampires diaries?

Răspuns Câştigător
| Hopeees a răspuns:

Sunt absolut superbiii=p~
Cei mai tari din tot serialul:X

Mai ales Iannn:x=p~
awww:x

9 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Merg. Acceptabili.

| MâţaD a răspuns:

Sunt minunati impreuna...un cuplu intr-adevar perfect, de apreciathappy

| VampireDj a răspuns:

In viata reala sau in film?
in viata reala se potrivesc de minune
dar in fimn elenei ii sta mai bine cu stefan

| JnY a răspuns:

E fain happy

| kryss456 a răspuns:

Perfecti:X:X ii adorhappy:X

| Crinaaaaa a răspuns:

Ii dragutz....me too

| roxana_3970 a răspuns:

Sunt superbi. Sunt cei mai tari, si in viata reala si in serial.

| sabyrony a răspuns:

Sunt cei mai tari d:

| Denisa_Semen_1995 a răspuns:

Imi place foarte mult the vampire diaries. damon arata chiar foarte bine. apropo, lui Elena nu ii statea bine impreuna cu stefan. dar m-am bucurat foarte mult cand a fost in relatie cu Damon salvatore chiar daca era supusa lui le statea foarte bine