| DaianaXOX a întrebat:

Ce parere aveti despre Doza de has si despre Mikey Hash?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

E tare, e un show numai bun cand vrei sa te distrezi si sa te relaxezi iar Mikey reuseste sa joace teatru fara sa fie specializat in acest domeniu ceea ce e uimitor cata carisma poate sa aiba, desigur cate odata mai intrece masura

6 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Nu imi place

| fearlessss a răspuns:

E super amuzant ..Imi place mult!

| ZK a răspuns:

E ok, mă uit când nu am ce face.

| MiculFaraon a răspuns:

Doza de has probabil este cel mai tare show de comedie din Romania. Iar Mikey este cel mai caterincos baiat, laughing

| MonnicaM a răspuns:

Imi place Mikey foarte mult, e un tip inteligent, iar show-ul pe care-l face este pe masurawinking

| Laura0Lory a răspuns:

Pai mie una imi plac.