| zuzuliana a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea Atractie Imposibila - de pe programul euforia? De cine va place cel mai de mult....astept raspunsuri(chiar cunoasteti personal pe careva dintre concurenti?)

24 răspunsuri:
| anonim a răspuns:

Dar spune-ne ce program este euforia, in primul rand. laughing

| alexa a răspuns:

Am vazut si eu emisinuea... mi se pare k e copiata si nu stiu ce sa cred despre ea...ma mai uit sincer dar nu e la fel de faina ca celelalte emisiuni de pe euforia si nu prea ai ce invata(fata de inelul cu diamante care avea probe interesante spre exemplu)la astia mai mult razibig grin
oriqm e draguta pentru inceput
nu cunosc pe nimeni personalhappytongue

| alexam a răspuns:

Nu cunosc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un jeg de emisiune. Culta, inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N'am vazutthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult emisiunea atractie imosibila. perechea mea favorita este formata din bogdan si delia, numarul 9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huh... pai c pot sa zic... e foarte tare... urmaresc de la prima editie...perechea favorita este nr 6 formata din ciprian si flori... sper sa castige...bine ca il simpatizez mai mult pe ciprian care e un dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit in fiecare zi la emisiune.imi place de sanziana si alexandra.catalin ii frumos si porno staru pacat ca ii asa prost.imi pare rau de flori ii cam prostuta...gemenele nu imi plac.luana ii o curva... emisiunea de la 14:45 ii falsa se vede ca concurenti joaca teantru dar nah.pacat ar fi super sa fie real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super emisiunea......hai echipa nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panarama de emisiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc. mi se pare destul de faina.nah emisiunea asta. dar se vede ca nu este adevarat ceea ce fac.simpu.joaca teatru.asta e.imi pare rau de flori saraca e putin cam prostuta. dar ciprian poate fi el cat de frumos, ca bubuie de prostie. e un mare pampalau.imi place de costi:Xsi de luci.manelistu ii tare.se vede ca are doar 8 claselaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de echipa nr 4, sper sa castige pentru ca merita. urasc echipa nr 6 pentru ca sunt f prosti mai ales florina care nu stiu dc se lasa calcata in picioare de catre porno-starul.cat de prost sa fii sa permiti niste mizerii ca si ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dovedit un *** de emisiune...nu tb sa plece echipa nr 1... a fost vina pletosului de prezentator care l-a pus pe catalin sa arate primul cartonasul...huuuuuuuuuuuu pentru prezentator si rahatul de juriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea atractie imposibila este foarte frumoasa. Mie imi place de perechile cu numarul 8 Sanziana si Alexandru (majoreta si manelistul), 5 Alexandra si Lucian (vorbareata si sortivul) si de perechea cu numarul 4 Gabriela si Costi (gurmanda si gigolo). Sincer nu cunosc pe nimeni dar as vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit de la inceput la acea emisiune si chiar e f frumoasa imi plac f mult dintre concurenti cel mai mult imi place manelistu ca e f simpatik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de Sanziana si Alex si de Alexandra si Lucian....Alex e un baiat extraordinar....chiar daca face glume proaste...il inteleg a suferit mult...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce parere sa am... mie chiar imi place emisiunea asta, pentru ca iti demonstreaza ca nu de fiecare data, este asa cum vrei tu! in rest... nu am pe cineva preferat sau,... hai sa zicem ca pe Alicawinking:Xlaughing *:**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ff mult de perechea nr 5 ...sunt ff tari...si nu cun pe nimeni personal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cunosc a fost la misto i punea sa faca in casa...laughing il cunosc pe alica...mai bine nu il cunosteam..se vede ca are doar 8 clase dar aia esigh imi pare rau de el ...sanziana e frumoasa fochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbareata:X e foarte simpatica.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut mult emisiunea pacat ca s-a terminat

| amy_5949 a răspuns:

Era mai frumoasa emisiunea aia inelul cu diamant si atractie imposibila este o emisiune frumoasa...cat de cat

| madalinam a răspuns:

E interesanta.

Imi plac mult Victor si Sanziana. Sunt cei mai cu capul pe umeri. Restul nu stiu de unde i-au adus, in special pe manelist. E cazut din copac.