| catalina_2916 a întrebat:

Va uitati la,, atractie imposibila"? ce parere aveti despre emisiunea asta? ce concurenti va plac si care va displac?

Răspuns Câştigător
| rina a răspuns:

Da, urmaresc aceata emisiune, imi place mult de furnicutza(giaorgiana), manelistul(alexandru), si gigolo. ma inerva la maxim victor. aaa si prezentatorul ma ataca, parca-i gay, sincer.

10 răspunsuri:
| afrodita17 a răspuns:

Nici nu am auzit de emisiunea asta sau ce-o fi ea...am dat un search pe youtube si am vazut ca e pe euforia... poate in viitorul apropiat o ''sa o prind'' si poate ca o sa ma intorc cu un raspuns la intrebarea ta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ada! Nu ma uit dar imi zici si mie pe ce canal este? big grin
Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ada esti o fata te treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ada esti o fata te treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place emisiunea e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie emisiunea atractie imposibila iar concurentzi mei preferati sunt:georgiana, catalin, sanziana, alexandra si alexandru iar cei care imi displac sunt ciprian, costi si victor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ada! Imi place foarte mult emisiunea asta si in fiecare zii ma uit la ea. Mie imi place de Alexandru si Sanziana sunt foarte
frumosi si as vrea ca ei sa castige acei bani duminica in finala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit cel mai mult imi place de:costi, alexandra, alexandru, gorgiana, catalin,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit la atractye imposibila. mi-a placut in mod special perechea nr.1 furnica si greierele dar acum cu regret, ca au plecat imi place nr, 8... tu te uyty?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ada... sunt bambi(oprica marian) poti te rog sa imi trimiti si mie pozele de la emisiune id meu high_life_blast@yahoo.com mersi frumos anticipat