| lolipopfree a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca Miley Cyrus s-a drogat?
Ati vazut clipul pe tmz?
Este adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu am nici o parere, adica de la ea ma astept la orice ce, da am vazut clipul si este si adevarat.

10 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Am vazut si eu pe Rime.ro si si pe My Idol, nu cred ca s-a drogat.
Sa fim seriosi ce vedeta s-ar droga in timp ce e filmata?
Eu nu cred ca Miley vrea sa dea cu piciorul la toata cariera sa.
O fi Miley un pic mai wild de cand a terminat cu Hannah Montana, iar acum toti ii sar in cap.
Miley nu a ramas Idol-ul copiilor de 10 ani, acum in sfarsit a inceput si ea sa se maturizeze, si a lasat peruca blonda de HM.

| Tweetymrrr a răspuns:

OKi.Peste tot:Miley, goala si drogata!
Nu sunt fana, ascult si melodiile ei daca este nevoie, nu am nimic cu eawinking
De parca nu era de ajuns ca deja crease neinumarate controverse pe internet, acum au aparut si pozele acelea cu ea "nud"La Palace Hotel.
Este eahee hee. Eu una asa zic. Ce-i asa mare chetie`...nu era logic ca se drogheaza ...ca majoritatea vedetelor?

| FaraNume_7993 a răspuns:

Am vazut clipul si e adevarat ca sa drogat!happy
Nu am nicio parere, deoarece, de la ea ma astept la orcewinking
pa-pakiss

| amanda33 a răspuns:

Buna
Fenomenul HM sau MC ia amploare mai rau decat lua Pokemon acum 10 ani.
MC castiga prea multi bani mai mult degeaba si dat fiind faptul ca nu are ce face cu ei, se drogheaza.
Pe mine nu ma mira nimic, chiar ma gandeam cand o va lovi si pe ea " vedetismul". E absolut normal, orice vedeta care sufera mult de ea se drogheaza

| sabatuzs a răspuns:

Eu nu il stiu te rog lasane si noua un link.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu am vazut video, dar mi se pare ceva normal pentru niste vedete sa mai aiba si scapari (daca intr-adevar e adevarat).

In ziua de azi si adolescentii se drogheaza, asa ca de ce ne miram ca si vedetele fac la fel?

Pa, pa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sa drogat este adv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU stiu exact dar eu dupa cate am auzit cred ca da si niste prietene de ale mele spun acelasi lucru nu stiu exact.