| MulteLucruriFaraRaspuns a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de 12 ani care au un prieten(iubit)

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Buna!
Sunt de acord cu faza asta. Si eu am tot 12 ani, inca nu am avut iubit dar imi place de un anumit baiat si multi dintre colegii mei au avut nu stiu cate relatii pana acum. Problema e ca unora li se urca la cap si dupa 1 saptamana. fiecare e deja cu altcineva. Dar atata timp cat doar se saruta si se imbratiseaza mi se pare ok

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15-16 ani e foarte normal sa faci sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cas curve mariiiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut sex pentru ca am 23 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am avut d la 11... da nu pot sa zic kai iubire nuici joak ceva fluturasi in stomakhappyunele nu st virgine la 12 aniii mai bine asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna doar ca sunt inca prea mici ca sa aiba o relatie de dragoste sau iubire da e si normal sa iubesti si sa te iubeasca cineva doar sa aiba grija ce face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai draga mea ma numesc mihaela am 12 ani si am avut peste 10 iubiti si m-am sarutat si engl si franch e ceva normal la aceasta varsta deci asc un sfat aici:nu critica fetele ce fac asawinking

| Celestina003 a răspuns:

Cea mai mare greșală.

| R0CA19 a răspuns:

Iubirea cica n-are varsta... eto... eu nu stiu ce sa zic
eu cred ca se poate orice
in zilele de azi peste tot vezi asa ceva de la 11-12 ani
nu mi se pare ceva anormal (dar sa isi vada totusi lungu nasului la 12 anilaughing adica sa nu exagereze gen sax sau cevastraight face).

| Oana_4980 a răspuns:

Este foarte anormal. Varsta minima de a avea un iubit este de 16 ani.

| teodorika1998 a răspuns:

Uite...eu una am 15 ani da? Primul mau iubit la avut la 11 ani si primul sarut l-am avut tot la 11 ani.Mie mi se pare normal ca la vrasta de 12 ani sa ai un iubit daca char iubesti cu adevarat un baiat poti sa fi cu el daca nu il iubesti nu are rost sa te zbati!

| Cool Girl 16 a răspuns:

Find foarte apropiata de varsta de 12 ani( am 16) cred ca a avea un prieten la aceasta varsta pare un pic cam anormal find ca atunci...nu sti nimic despre relati si poti cadea usor in pat(de obicei fetele vor prieteni mai mari ca ele cu cel putin 2 ani) de aceea ele nu le spun parintilor ca au un prieten si doar persoanelor foarte apropiate

| r3b3lion a răspuns:

Nimic neobisnuit

| geanina_8300 a răspuns:

Depinde. ce fel de iubit.happy

| Cristinaiordache1111 a răspuns:

Si eu am 12 ani si am avut iubit de la 10 ani deci e ok dar e bine sa nu aveti contact sexual nici eu nu am avut pentru ca nici unul dintre noi nu este pregatit inca dar ne sarutam ne spunem te iubesc si chestii de astea

| Vlad_Simion_2000 a răspuns:

Buna as vrea sa te cunosc

| andreionio a răspuns:

Mda ce pot sa zic la varsta ta nu pare normal dar in fine dragostea nu are varsta si cea ce stiu e ca iubirea adevarata e atunci cand chiar iubesti cu adevarat si cel mai rau e inselatoria