| Cristinafgmcriss a întrebat:

O poveste complicata.Un coleg de clasa s-a cam dat la toate fetele. Iar de o vreme mereu vine la mine la banca si imi zice "Ce faci iubire?"... Apoi ne-am apropiat, ne-am si sarutat. Iar apoi un prieten de al lui imi scrie ca el are iubita si m-am interesat de fata aia si nici nu are iubit, plus ca sunt din orase diferite si din scoli diferite.
Ce parere aveti, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa-l testezi insa sa fii constienta ca la un moment dat te poate "insela" cu o alta "prospatura" sau sa te lase cu "ochii-n soare" si plansa toata fara nicio justificare. Dar trebuiesa fim mereu optimisti sa gandim pozitiv deoarece nu-i asa; incercarea moarte n-are. Succes!

4 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Te-a aburit maxim, si ti-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten de-al lui nu ti-ar zice asta tie daca nu ati fi apropiati deci e posibil sa te placa altfel de ce si-ar trada prietenul.

| Innsbruck a răspuns:

Tu chiar vrei sa fii cu un gigolo care se da la toate tatele?

| Grigor_Vasy_1995 a răspuns:

Tocmai ai dat peste un barbat adevarat si eu sunt la fel fac fetele sa ma placa prin manipularea si placerea psihica daca am dreptate nu fi speriata de bombe, bafta si stai drept in continuare.