| Vali0n a întrebat:

Ce parere aveti despre finala eurovision2012:

1.Va placut melodia lui madinga

2.Ce parere aveti despre melodia castigatoare Suediei.

3.Cine merita sa castige.

Răspuns Câştigător
| TearsOfBlood a răspuns:

Parerea mea despre melodia lui mandinga e ca nu a fost originala si ca nu ar fi meritat sa castige.Totusi a sunat ca si un fel de manele.
Mie mi-a placut melodia suediei si eu cred ca fata aia merita mai mult ca sigur sa castige pentru ca a cantat foarte frumos.

| marykate11 a răspuns (pentru TearsOfBlood):

Mandinga a avut o pisa bunicica, dar suedia merita cu adevarat sa castige.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat cat nu a fost melodia autentica de la mandinga asa cum a zis primul care a raspuns aici nu am o impresie asa buna de concursul ala, e doar o pierdere de timp cu beneficii pentru cei care organizeaza tot tacamul.

| MyMindRules a răspuns:

Buna!
1.Nu mi-a placut. Trebuia sa aiba o melodie si coregrafie mai speciala ca cea a Suediei.
2.Suna a hit!laughing
3.Suedia!

| Sἶrenἶa a răspuns:

1. Nu, nu-mi place melodia.
2. Nu-mi place nici melodia astora.
3. Moldova? laughing

| Sἶrenἶa a răspuns:

Da.

| BroascaCuElice a răspuns:

1.Nu mi-a placut suna prea a manea si plus ca a cantat nasol 2. melodia suediei a fost foarte frumoasa si a meritat sa castige
3. suediahappy

| DeathIncarnate a răspuns:

Doamane,daca ati fi partcipat voi la eurovison? ati fi facut o melodie mai buna?! hai sa fim seriosi asa e romanu, stie numai sa critice, oricum preferata mea era MANDINGA! ea merita sa castige

| FlAiser a răspuns:

Ma cam dezamagit mandinga suedia a fost super buna si rusia everyboghi dansrolling on the floor dar mandinga a avut ceva probleme si cred ca si din cauza emotiilor.

| Valentyn22 a răspuns:

1.Nu prea
2.A meritat pe deplin sa castige, au avu si o melodie faina.
3. swedenhappy

| StephyMonster a răspuns:

Nu prea mi-a placut..sincer,tot ce zice e "Zaleilah everyday, everybody".mie mi-a placut cum a cantat Loreen, are voce.Sincer,merita sa castige dar si Irlanda, Grecia si Cypru.

| MyPassion a răspuns:

Melodia lu madinga mi-a placut, dar mi s-a parut ca n-a cantat-o chiar, melodia suediei a fost foarte frumoasa si acea fata avea o voce superba, si intr-adevar, merita sa castigewinking.

| bogdannutz a răspuns:

1 melodia mi-a placut dar a fost cantata destul de slab
2 Mi-a placut melodia, dar la inceput am crezut ca nu a cantat live
3 suedia si dupa parerea mea si Germania