| znstr a întrebat:

Ce parere aveti despre hotelul Mirage din Eforie Nord? Dar de Paradiso din Mangalia? A fost cineva? Sau poate stiti niste hoteluri mai rezonabile si cu niste conditii mai bune undeva in Mangalia/Eforie N. Ribbon!

10 răspunsuri:
| lilith666 a răspuns:

Hotel saturn - am fost vara trecuta e bunicel da nu se compara cu altele ca Mardan Palace din Turcia si restul
sa fiu sincera nu am fost niciodata la eforii, doar in trecere si iti spun deacum LITORALUL ROMANESC E VARZA
Du-te freate prin anglia Germania Turcia portugalia si Spania, de franta si americi nu mai vb si mai cultivate putin deosebiti si voi cacatul de la noi cu alte lucriri din alte tari

| znstr explică (pentru lilith666):

Eu nu am pus intrebarea sa fiu jignita cum ca nu as avea bani sa merg in alta parte sau ca sunt o taranca care din Olimp, Neptun si Techirghiol nu ies. Tu vezi-ti acolo linistita de Franta ta, care se scrie cu F mare, si daca nu esti in stare sa dai un raspuns care sa ma multumeasca macar 40%, mai bine nu il dai. "Cultivate" si mai treci si pe la scoala, daca e sa o luam pe d-astea. Si apropo, eu nu sunt "freate" cu nimeni de pe TPU. Pa pa!

| TymbarkCo0L a răspuns:

Paradiso din Mangalia

sunt din mangalia stiu ce spuntongue

| TymbarkCo0L a răspuns:

Paradiso din Mangalia

| znstr explică (pentru TymbarkCo0L):

As avea si eu o rugaminte la tine, daca tot esti din Mangalia. Nu saptamana viitoare, cealalta vreau sa vin in Mangalia pentru o saptamana, si as vrea sa ma informez cam cum ar fi vremea. Poate un ID ceva? sa tinem legatura pana atunci?

| lilith666 a răspuns (pentru znstr):

Auzi daca nas trece pe la scoala nas fi olimpica la mate fizica si franceza 3 ani la rand da? si eu tiam spus verde in fata ce cred. stai linistita si la romana am ajuns la faza nationala si am fost a 5. ti-am dat raspuns citeste sus.

| znstr explică (pentru lilith666):

"nas", "tiam", si nici cu virgula nu prea te impaci bine, prin urmare mi-e greu sa cred ca esti olimpica. Doar nu vrei si funda pe raspunsul ala, nu?

| lilith666 a răspuns (pentru znstr):

Da u cum scrii? eu nu ma preocup prea mult cu scrisul meu de pe mess, bine?

| znstr explică (pentru lilith666):

Eu scriu normal, nu cu prescurtari cum ar fi "u". Ma bucur ca nu te preocupa asta, dar pentru cat de nepreocupata esti, prea te intereseaza si te aigiti. Inchei discutia asta aici, n-am venit pe TPU sa ma cert.

| TymbarkCo0L a răspuns (pentru znstr):

Foarte caldlaughing te arzi pe plaja... dizzy_styles id yahoo