| dfcsb97 a întrebat:

Ati fost la hotelul astoria din eforie nord? daca da ce parere aveti despre acest hotel pentru ca intentionez sa merg acolo in vacanta de vara

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Da,hotelul Astoria este super si unde pui ca este la doi pasi de mare.E un loc super fata de Maryland care este fata in fata cu el si nu are conditii si unde pui ca are si niste scoruri, da iti spun eu ca sunt din Constanta si stiu Eforia mai bine dacat orice.

2 răspunsuri:
| sasljllaf a răspuns:

Eu unul nu am mers acolo dar stiu niste prieteni care au fost si s-au simtit excelent:nu a fost galagie,camerele erau curate si cat de cat spatioase,camerele sunt dotate cu dus sau cada, mini-bar, balcon tot ce iti doresti.Pana la urma ai venit la mare, la soare nu sa stai toata ziua la hotel.Numai bine!

| RândunelPisică a răspuns:

A fost bine m-am simptit excelent eu dar cand am fost acolo a plouat crying dar totusi era bine in camere ca ai dus sau cada ai detoate... pliz da-mi fundita