| Norbi540 a întrebat:

Ce parere aveti despre https://www.youtube.com/watch?v=5NNi4JIwsCo

Răspuns Câştigător
| AndreiAs02 a răspuns:

Este cea mai buna melodie, o am si ca ton de apel. Funda?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Alta chestie comerciala produsa doar ca sa "prinda" la public, fara sa exprime, de fapt, nimic. Din punctul meu de vedere, nu e muzica. Dupa o anumita perioada, nimeni nu isi va mai aminti de asa-zisa melodie. Deci nu.

| Dariusuu a răspuns:

In cateva luni va fi o piesa uitata.

Asta cred eu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-mi place.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare.Imi place foarte mult aceasta muzica.O zi frumoasa sa ai

| dianaaaaax a răspuns:

E deja învechită. Văd că mai nou e Harlem Shake [ o porcărie, părerea mea ].
O zi bună îţi doresc.