| Ems a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Metin? straight face

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

La inceput mi-a placut, dar sunt prea multi inculti pe acolo.

| Ilusion :X a răspuns:

Metin2. sau?

| hugo a răspuns:

Eu joc metin(Cu toate ca am 19ani) nu vad ce vi-se pare voua ata de oribil si neplacut la acest joc...nu are cerinte mari ca alte jocuri si il poti rula si pe un computer mai slab dotat, am 2caractere de 42 si 45 lvl, este bun imi plac puterile e. t. c! big grin Bafta

| KidDu` a răspuns:

Pfii. toti baieti din clasa mea sunt cu metin oh go on. in pauza numai asta aud :,, ma cresti pana la nu stiu ce nivel sau stii unde gasesti piatra aia care te face mai puternic? uite meri pe acolo ajungi la o fantana '' [ dadeam exemplu ] m`am saturat oh go on am jucath si eu odatha dar nu mi s-a parut nu stiu ce oh go on

| Lawrence a răspuns:

Joaca un coleg de la mine din clasa. Singer să zic mi-am facut si eu cont dar nu vad nimic interesant in el, colegul e la level 49 sau 50, de cand si-a luat graffiti pe toate zidurile scrie numai ''METIN2''.

| ghineanamaria a răspuns:

E foooooooooarte frumos jocul

| Ems explică:

Nu-mi place. straight face Intrebam fiindca stiu pe cineva, care e pur si simplu innebunit dupa acest joc.

| figaro a răspuns:

E oribilstraight face, mie nu imi place... daca tot iti plac jocurile gen, incear world of warcraft este un joc mult mai complex si mai interesant.

| Mike66Danger a răspuns:

Un joc tampit care creaza dependenta si baga virusi dupa ceva timp. Iti recomand, daca iti place actiunea, sa cauti mai multe jocuri online care sa-ti placa, gen There (care s-a inchis dar se va redeschide cred pe la sfarsitul lui mai, sau vSide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt lvl 99 la empireMT2 deci e cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc oarecum stupid deaorece a distrus multe persoane...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,mie mi se pare un joc frumos pentru ca copii sa se joace

| ralukutz_6310 a răspuns:

Nici nu mi-am facut cont... sad