| marianvranceanul1 a întrebat:

Ce parere aveti daca s-ar face un film dupa Metin?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Tu,personajul principal.Te duci, omori javre si biscuiti, ajungi la nivelul 5, dupa care:
*restarteaza aici*
*m.a-ta-i grasa*
*restarteaza aici*
*lasa-ma ba sa cresc*
*restarteaza aici*
Plictisitor probabil.Lumea detesta chestiile repetitive.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi o idee buna

| Muhteşem a răspuns:

Mda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai nasol.

| Xenya a răspuns:

Sa se faca un film despre dorinta nebuna de bataie si violenta? In acel joc ideea de bataie este generala si nu se ajunge la nimic bun, se bat doar de dragul de a se batea, atat si nimic mai mut.Nu vad rolul unui asemenea film lipsit de ratiune si logica.Sa nu mai pun la socoteala faptul ca filmul nu ar avea un mesaj si presupun ca ar fi un film fara replici deoarece injuraturile dintre jucatori nu pot fi difuzate.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Habar n-am. Stiu doar ca eu joc Travian, si uite : http://vimeo.com/16124891

Este un server pe care l-am castigat si dedicat unui amic si camarad ce a murit

| Rape a răspuns:

Ar fi super nasol

| Alexbossdeboss a răspuns:

Ar fi super!

| veronika21 a răspuns:

Ar fi super tare, dar poate putin mai violent