| Biutsssaa a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Este superb love struck Il adorrr :X:X Are o voce minunata, inca si-a pastrat inocenta, este foarte frumos si are toate calitatile:*! Este demn de laudat! Bafta :X!

12 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu prea buna

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Gay

| Meryem027 a răspuns:

Niciuna. Nu sunt nici fan, dar nici impotriva lui. happy Din partea mea sa fie sanatos. blushing

| iTami a răspuns:

Un cocalar gay bun de nimic straight face cu o voce vomibila

| NIMENII a răspuns:

1 idiot

| Cireașăăăă a răspuns:

Nu me placeee! are 16 ani si arata de 12, e oribil.si ce canta el acolo se poate numi muzica!? ( happy AM 10 ANI, APROPO.IMPLINESC 11 :d

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Not even at the puberty LMAO.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ej proasta sau?

| abs a răspuns:

De la ati place de el cum canta pana la a te indragostii.si spune-mi si mie laura tu cu ce te alegi din asta? cu vreun sarut?laughing.mie mi se pare cam panarama

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Parerea mea este ca este un tip dragut dar rasfatat are o voce faina si niste fane NEBUNE dar, daca tie iti place de el este okwinking

| Pupici a răspuns:

Bai deci cred ca imi vine sa (bleach)
1.ati vazut ce fata are?
2.E gay
4.are o voce de zici ca il bip** cineva