| Andra_5221 a întrebat:

Ce parere aveti despre Kate Winslet? mie imi place foarte mult si dupa cum a jucat in "The reader"... o consider chiar bunahappy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place. O actrita frumoasa si foarte talentata.

| JeSa a răspuns:

Buna!;) adevarat ca e o actrita de Oscar! ps. http://www.avantaje.ro/......Oscar.html Pa, pa!

| inna a răspuns:

Mie imi place mult in The Holiday si Revolutionary Roadhee hee

| m4them4tic a răspuns:

Mi-a placut in Eternal Sunshine of the Spotless Mind, un film foarte bun.

| Larette a răspuns:

O actrita foarrtee frumoasa si joaca bine.Nu are fite de vedeta ceea ce e foarte binewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e buna

| luuu :) a răspuns:

Mai conteaza parerea noastra? atata timp cat iti place tie...